Kamil Stefański

Lek. stom.

Kamil Stefański

Ukończył studia w Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Odbył staże podyplomowe z Ortodoncji i Chirurgii Stomatologicznej pod okiem najbardziej doświadczonych stomatologów na Śląsku. Jest członkiem amerykańskiego stowarzyszenia lekarzy praktykujących ortodoncję IAO – International Association for Orthodontics.

Wykładowca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na Katedrze Dysfunkcji Narządu Żucia i Ortodoncji w Zabrzu. Wykłada również Elementy Ortodoncji na kierunku Logopedia w Wyższej Szkole Humanitas.

W naszym gabinecie zajmuje się ortodoncją, w tym aparatami Invisalign oraz leczeniem dysfunkcji stawu skroniowo-żuchwowego. Od czasów studiów, aż do chwili obecnej prowadzi badania naukowe w dziedzinie ortodoncji. Uczestniczy i przemawia w licznych sympozjach naukowych poświęconych ortodoncji oraz inżynierii stomatologicznej.

Od dziecka oprócz medycyny pasjonuje go elektronika i informatyka. Tworzy własne urządzenia oraz pisze własne programy.

Relaksuje się grając na pianinie i gitarze. Brakuje mu tylko perkusji, na której kolega nauczył go podstaw gry jeszcze w liceum. Jest zapalonym narciarzem. Chce zrobić „instruktora narciarstwa” tak dla siebie samego, by czegoś nowego się nauczyć. Wiele lat trenował tenis ziemny. Udało mu się zdobyć licencję sędziego liniowego.

Poznaj również

Lek. stom.

Tomasz Łukasik

Lek. stom.

Wojciech Fąferko