Filmy video – opinie pacjentów

Od początku istnienia Dentim Clinic założyliśmy sobie jeden cel – dostarczanie usług stomatologicznych na najwyższym, światowym poziomie wymagającej grupie pacjentów oraz zapewnienie im komfortu i bezbolesności wykonywanych zabiegów. Wychodzimy z założenia, że jeżeli leczyć to tylko w taki sposób, w jaki sami chcielibyśmy być leczeni.

Najlepszym świadectwem tego, że realizujemy swoje cele wzorowo, są pozytywne komentarze naszych zadowolonych pacjentów. Nie tylko te pisane w internecie ale szczególnie te przed kamerą. Cytując jednego z naszych pacjentów, pana Tadeusza Daszkiewicza, „Jeżeli ktoś chce nagrać swoją video opinię po wizycie u dentysty, to musi być wyjątkowo zadowolony ze świadczonych usług. Ja jestem właśnie jedną z takich osób.”

Zwiastuny opinii naszych pacjentów

Dominika z Katowic

Pani Dominika od zawsze myślała o skorygowaniu swojego uśmiechu i poprawieniu kształtu zębów, a w szczególności zakryciu przerwy między zębami. Od zawsze myślała o licówkach, jednak nie była pewna czy są one zdrowe dla jej zębów. Po konsultacjach w innych gabinetach, trafiła do nas i zdecydowała się super cienkie licówki SoftVeeners, które można założyć bez szlifowania zębów. Dzisiaj Pani Dominika może cieszyć się swoim zdrowym i pięknym uśmiechem.

Barbara z Katowic

Pani Barbara trafiła do nas z bolącą ósemką do chirurgicznego usunięcia. Miała pewne obawy związane z bolesnością zabiegów, które wynikały z jej doświadczeń w innych gabinetach. Szybko jednak przekonała się, że w Dentim Clinic leczenie bez bólu nie jest tylko hasłem. Pani Barbara jest po leczeniu kanałowym, przed założeniem aparatu ortodontycznego i chętnie poleca nas swoim znajomym.

Katarzyna Buziewicz z Katowic

Pani Katarzyna opowiada o tym jak dzięki tomografii komputerowej i leczeniu pod mikroskopem udało jej się pozbyć dolegliwości, której nikt nie potrafił zdiagnozować. Po leczeniu kanałowym w naszej klinice udało się uratować zęba.

Jerzy Połoński z Katowic

W wyjątkowy sposób opowiada o tym co sprawiło, że trafił do naszej kliniki, dlaczego zdecydował się na podjęcie leczenia implantologicznego, co wzbudziło jego największe zaufanie oraz jak zmieniło się jego życie po leczeniu w Dentim Clinic. Pan Jerzy zdecydował się na leczenie u lek. stom. Wojciecha Fąferko, był już zmęczony użytkowaniem starej protezy i chciał odzyskać przyjemność nie tylko z jedzenia, ale też funkcjonowania. Dzięki bezbolesnemu leczeniu może cieszyć się swoim nowym uśmiechem.

Tadeusz Daszkiewicz z Katowic

Opowiada o tym co wzbudziło jego największe zaufanie do naszej klinikioraz o tym jak zmieniło się jego życie po leczeniu w Dentim Clinic. Pan Tadeusz zdecydował się na leczenie chirurgiczne i implantologiczne u dr Wojciecha Fąferko i dzięki nowym zębom może ponownie cieszyć się przyjemnością z jedzenia. Zwraca też uwagę na bezbolesność zabiegów, co wywarło na nim tak pozytywne wrażenie, że chętnie by je powtórzył :)) Planuje już kolejne wizyty celem wymiany starego mostu, który chce zastąpić również implantami.

Patrycja Kurpik z Katowic

Na leczenie w Dentim Clinic zdecydowała się po namowie koleżanki, która wcześniej założyła aparat ortodontyczny u dr Katarzyny Łukasik-Fąferko. Patrycja jest nadal w trakcie leczenia, natomiast pierwsze efekty zauważyła już po dwóch miesiącach od momentu założenia aparatu na zęby. Opowiada też o swoich obawach przed założeniem aparatu, m.in. efektu estetycznego, dlatego zdecydowała się na aparat kosmetyczny (przeźroczysty). Patrycja twierdzi również, że noszenie aparatu ortodontycznego nie boli :))

Małgorzata Dajka z Siemianowic Śl.

Mówi o sobie, że była “beznadziejnym przypadkiem”, której życie zmieniło się diametralnie po leczeniu w Dentim Clinic. Ponownie może swobodnie mówić i jeść, co było niemożliwe jeszcze przed leczeniem. Zwraca też uwagę na fakt, że ze względu na swój “beznadziejny przypadek”, w kilku miejscach odmówiono jej pomocy i dopiero lekarze z Dentim Clinic podjęli się wyzwania. Pani Małgorzata zdecydowała się na rekonstrukcję uśmiechu z wykorzystaniem koron, mostów i specjalnych protez mocowanych na implantach.

Ilona Wolny z Tychów

Uśmiechając się mówi, że jej największym problemem do niedawna były krzywe zęby. Do Dentim Clinic trafiła jednak gdyż poprzedni lekarze nie chcieli podjąć się tak trudnego przypadku. Po konsultacji w naszej klinice odzyskała nadzieje na nowe życie, ponieważ oprócz zmartwienia z zębami, miała duże problemy z zanikiem dziąseł. Pani Ilona zdecydowała się na leczenie choroby przyzębia, leczenie kanałowe oraz zabiegi estetyczne, przy wykorzystaniu m.in. koron pełnoceramicznych. Szczególnie zadowolona z efektu końcowego, który osiągnęła dzięki pracy zespołu trzech stomatologów.

Ewa Studzińska z Chorzowa

Była niezadowolona z kształtu i koloru swoich naturalnych zębów. Było to efektem wcześniejszego leczenia kanałowego, z dużą ilością wypełnień i przebarwień. Pani Ewa zdecydowała się na serię zabiegów stomatologii estetycznej, zaczynając od profesjonalnego czyszczenia i higienizacji, poprzez wybielanie zębów, a kończąc na koronach porcelanowych. Twierdzi, że tak prostej rzeczy jak czyszczenia zębów można się nauczyć również będąc dorosłym, co jako profilaktykę poleca innym pacjentom.