Ewa Słupińska

Absolwentka Collegium Medicum na Uniwersytecie Jagiellońskim i Uniwersytetu Tor Vergata w Rzymie, gdzie zdobyła wiedzę z zakresu chirurgii stomatologicznej. Była praktykantka w klinice Mater Dei Hospital na Malcie.

W trakcie trwania studiów przewodnicząca Koła Naukowego Chirurgii Stomatologicznej oraz członkini Koła Naukowego Chirurgii Szczękowo-Twarzowej. Współautorka pracy naukowej prezentowanej na sesji chirurgicznej International Medical Conference w 2013 roku. W 2015 roku spędziła miesiąc na wolontariacie w Timorze Wschodnim, gdzie leczyła pacjentów, którzy nigdy wcześniej nie mieli styczności z dentystą.

Członkini Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego. W Dentim Clinic zajmuje się protetyką. Stale podnosi swoja kwalifikacje, uczestnicząc w prestiżowych szkoleniach, warsztatach i kursach zarówno w kraju, jak i za granicą. Jej szczególną pasją jest bezinwazyjna stomatologia estetyczna.

Prywatnie miłośniczka dalekich podróży i sportu. Jest instruktorką narciarstwa, z którego co roku prowadzi szkolenia. Uczestniczka wielu maratonów oraz biegów górskich. Biegle włada językiem angielskim oraz komunikatywnie językiem włoskim.

Certyfikaty

Poznaj również

Lek. stom.

Tomasz Łukasik

Lek. stom.

Wojciech Fąferko